Втулка ресори (задньої) Ford Ranger 12-
Артикул: 179691
Підходить для:
FORD RANGER (TKE)
Артикул: 179691
Підходить для:
FORD RANGER (TKE)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 179691 |
| Внутрішній діаметр | 19.9 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Виробник | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 19,9 |
| Довжина [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
| Сторона монтажу | зовні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143,14 ₴




